Огромное спасибо вам за лапшерезку.Очень крутая вещь.Уже опробовали её.Домашние довольны.
ганьба не купуйте на цьому сайті нічого бо вони аферисти я замовила каструлі а вони протікають всі 6 каструль я заплатила за них 1200 а вони хочуть повернути мені 250
Не купуйте на цьому сайті каструлі або ще щось бо вони продають не якісний товар в мене каструлі протікають біля вушок
Пані Христина, ми пояснили Вам на відеоогляді, в наслідок чого відбулась проблема з ручками (надмірне навантаження чи удар при доставці перевізником)
Також пояснили як виправити цей дефект.
Головне, при цьому, ми пропонували як додаткову знижку, так і варіант повернення товару з послідуючим поверненням коштів.
Тобто ми готові запропонувати любі варіанти вирішення ситуації що склалась але Ви вирішили написати відгук про те що ми аферисти,
Не рекомендую тут замовляти каструля по банічке дуже погана якість каструлі йде знизу відслойка
І за пару раз дістає чорну пляму