Все добре і товаром і магазином задоволена.Дякую.
Отримала стіл туристичний саме такий ,як хотілось , дуже задоволена покупкою ! Приємно мати справу з порядними людьми , 100% раджу цей магазин іншим покупцям ! Мирного неба нам усім і ПЕРЕМОГИ !!!
НЕ ЗАМОВЛЯЙТЕ В ЦЬОГО ПРОДАВЦЯ!!!!!!Всі кастрюлі биті і зафарбовані білою фарбою, а найбільшу навіть не зафарбували. Обміняти відмовилися. Не рекомендую нікому. На новій пошті подивилася, і навіть не побачила,що вони пофарбовані, на вигляд все добре було, а як прийшла додому, то це просто жах🫣
Відправка швидка, товар так собі. Не знаю як ці сковорідки можна ставити в духовку відповідно опису, якщо ручки навіть на плиті смердять пластиком при нагріві. Хіба в холодильну духовку їх ставити і на включати. І фіксація ручок на трієчку - вже розхитались на жаль.