Кошик
4749 відгуків
Приход новинок!Посмотреть
Интернет-магазин "Посудный дом"
Контакти
Интернет-магазин "Посудный дом"Вита
ул. Бугаёвская, 21, Одеса, Україна
+380 (97) 194-03-57
+380 (97) 144-93-67
Viber
+380 (97) 194-03-57
+380 (97) 144-93-67

Вплив дитячого посуду на апетит дитини

Вплив дитячого посуду на апетит дитини

Кожен з батьків повинен знати, що вибір дитячого посуду є дуже важливим складовим елементом гармонійного виховання і розвитку дитини. У кожного малюка повинні бути свої столові прилади, своя тарілка і своя гуртка.

Посуд повинна бути оригінальною і яскравою, мати цікавий дизайн і декор, щоб Ваша дитина з задоволенням міг з неї їсти. Головне, щоб малюнок на дитячому тарілці був позитивний і добрий, небажано, щоб були намальовані якісь чудовиська або монстри. Не потрібно використовувати сумні сюжети картинок, вона повинна покращувати апетит малюка, він буде з задоволенням їсти і батькам не потрібно буде нервувати через проблеми відмов від їжі.

Світ, що оточує дитину, сприймається ним образно, тому якщо посуд, з якої він їсть, має непоказний вигляд, який би витонченою вона не була, все одно слабкий апетит гарантований. Уваги дитини повинні бути запам'ятовуються образи, яскраві фарби, зображення казкових персонажів, які будуть цікавити вмістом на тарілці або в чашці.

Важливим є також колір дитячого посуду. «Апетитні» кольори - помаранчевий, жовтий, ніжно-рожевий. Красный цвет – яркий, кричащий, пробуждает возбудимость и энергичность малышей, но если будет его переизбыток, то можно заметить агрессию, тревогу. В оранжевом цвете можно заметить жизнерадостность и оптимистичность, но только им тоже не стоит переусердствовать. Зеленый цвет (спокойные его оттенки) – отлично успокаивает. Развивает внимание и усиливает интеллектуальную деятельность - синий цвет. Фиолетовая и сиреневая цветовая гамма  поглощают в детские мечты и грезы. Желтый цвет способствует общительности и коммуникабельности.

Також на дитячий апетит впливає те, як оформлена страва. Завжди буде цікаво з'їсти бутерброд у вигляді поросяти з рожевим п'ятачком з вареної ковбаси з зеленню на чубчике, якщо він поданий на барвистій тарілці або вівсянка, яку прикрасьте фруктами і ягодами. Побачивши перед собою таке втілення родительськой фантазії, дитина з'їсть все за лічені хвилини.

У нашому інтернет-магазині «Посудний дім» Ви можете придбати своїм маленьким гурманам чудові дитячі набори посуду з веселими мультяшними героями.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner